KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966333

nr 1396 6333

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 26x40 cm, yttermått inklusive ram: 32x46 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:11:38

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson